Firemní tiskoviny
Letáky a katalogy
Venkovní prezentace
Reklamní předměty
Grafické práce a tisk
Knihařské zpracování
Kontakt
O společnostiVedení účetnictví, daňové poradenství

Vizitky

Vizitky Vám vyrobíme buď podle Vašeho vzoru, nebo podle Vašich požadavků zhotovíme nový grafický návrh včetně návrhů firemního loga. Počet barev může být podle přání – od jednobarevných po plnobarevné, možný je i oboustranný tisk. Papír dodáváme standardní (např. 250 g matná křída, ofsetový karton), popř. luxusní (např. textilní diplomat či 300 g vysoce bílý karton), výběr lze provést i ze vzorníků papírů.


Hlavičkové papíry

Hlavičkové papíry zhotovíme podle předlohy nebo Vám připravíme nabídku grafických návrhů. Vyrábíme dopisní papíry se všemi potřebnými údaji (logo a obchodní firma, sídlo, telefonní a faxová spojení, e-mail, IČ, zápis v OR apod.) nebo pouze s logem či obchodní značkou pro dotisk firemních tiskopisů na Vašich tiskárnách. Papír je možný bílý ofsetový 80 – 100 g, nebo luxusní a speciální papíry podle vzorníků.


Dopisní obálky

Obálky dodáváme samolepící (s páskem nebo s přehybem) či s klasickým lepením. Na dopisní obálky Vám zhotovíme přítisk firemních údajů (například logo s adresou), a to jednobarevně či vícebarevně. Výběr z různých druhů a velikostí (např. formát DL – podlouhlé, C6, C5, C4), všechny obálky mohou být s okénkem či bez okénka.


Firemní formuláře

Vyrábíme velké množství druhů a typů firemních formulářů – např. faktury, dodací listy, objednávky, zakázkové a nabídkové listy, různé druhy evidence, skladní karty, knihy jízd, výdajové a příjmové pokladní doklady, účtenky. Vše v libovolných velikostech (např. formát A3, A4, A5), papír ofsetový, samopropisovací. Pro snadnou manipulaci nabízíme lepení do bloků nebo po dvojicích, trojicích apod. Formuláře mohou být také číslované, děrované pro zakládání do šanonů, i perforované.


Poznámkové bloky

Bloky vyrábíme v libovolných formátech (například A4, A5, A6), lepené po 50 nebo 100 listech. Firemní přítisk může obsahovat základní údaje a spojení o Vaší společnosti (logo, adresa, kontakty, ...). Vhodné pro Vaše zaměstnance i pro prezentaci jako drobný dárek.


Samolepky

Samolepky dodáváme pro různé druhy použití: vnitřní, venkovní, papírové, PVC. Tiskneme jednobarevné i vícebarevné, na papírových podložkách nebo podložkách PVC, v různých formátech – nařezané, předřezané v arších nebo předsekané.