Firemní tiskoviny
Letáky a katalogy
Venkovní prezentace
Reklamní předměty
Grafické práce a tisk
Knihařské zpracování
Kontakt
O společnostiVedení účetnictví, daňové poradenství

Letáky

Letáky vyrábíme v různých formátech podle přání zákazníků, například A4, A5, skládačky DL, atypické rozměry. Vytištěné letáky můžeme složit podle Vašich požadavků. Typ papíru a barevnost provedení mohou být libovolné - od jednobarevných až po plnobarevné, případně letáky se slepotiskem. Součástí knihařského zpracování může být i perforování, číslování a výsek. Tiskneme také z Vámi dodaných tiskových filmů. Možnost tisku malého počtu kusů.


Katalogy a brožury

Katalogy a brožury zpracujeme podle Vašich požadavků včetně zhotovení grafických návrhů a přípravy pro tisk. Samozřejmá je velká variabilita formátů, počtu stran, barevnosti, druhů papíru, množství kusů - vše podle potřeb zákazníka. Zhotovené katalogy a brožury balíme podle dohodnutého počtu kusů.


Plakáty

Plakáty zhotovujeme podle požadavků na konečné použití. Vše záleží na formě prezentace - například jednorázové použití (i malý počet kusů) nebo masové rozšiřování. Velikost je libovolná - až do formátu A0. Barevnost závisí na požadavcích zákazníka. Tiskneme na běžné gramáže papíru, pro venkovní instalaci plakáty laminujeme a také podlepujeme pevnými podložkami.


Výroční zprávy

Výroční zprávy připravujeme s ohledem na postavení Vaší společnosti na trhu. Může jít o luxusní provedení, náročné na grafické a výrobní zpracování s exkluzivními, i když nákladnými prvky (zlatotisk, speciální papír, mnohobarevný tisk, vkládané listy, nestandardní výsek apod.) nebo klasické provedení, které důstojnou formou prezentuje výsledky Vaší společnosti v uplynulém období. Grafické zpracování vždy uzpůsobujeme charakteru a náplni činnosti zákazníka.